BESTSELLER LIPO C
Kód: 227

Pollar Omega 3 Krill Pro

Neohodnoceno
890 Kč
Skladem

Doplněk stravy - Vysoce kvalitní olej z antarktického krilu

 • Vysoká dávka OMEGA 3
 • Extra vysoká koncentrace EPA a DHA
 • Nejvyšší hodnoty mořských fosfolipidů
 • Obsahuje přírodní astaxantin
 • Výrazně účinnější než rybí olej
 • Malé tobolky z měkkého gelu, snadno polykatelné
 • Bez rybího zápachu
 • MSC certifikované
Kategorie: VÝŽIVA

NEOBOTANICS® POLAR OMEGA-3 KRILL PRO - doplněk stravy - obsahuje olej, který se získává z rychle rostoucího mořského planktonu, krunýřovky krillové (Euphausia superba) žijící v čistém prostředí Antarktického oceánu. Je významným zdrojem omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA (eikosapentaenová) a DHA (dokosahexaenová), které přispívají k normální činnosti srdce.¹ DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku.² Olej z krunýřovky krillové přirozeně obsahuje také prospěšné fosfolipidy, cholin a astaxanthin.

Jedna kapsle obsahuje vysokou dávku 590 mg vysoce čistého, za studena extrahovaného filtrovaného krillového oleje, který byl očištěn od nežádoucích mořských solí a triglyceridů za účelem získání kvalitnějších EPA a DHA, které jsou pro organismus okamžitě biologicky dostupné.

Omega-3 mastné kyseliny jsou v NEOBOTANICS® POLAR OMEGA-3 KRILL PRO oleji převážně vázány na fosfolipidy. Tato unikátní fosfolipidová struktura zajišťuje lepší využití mastných kyselin EPA a DHA a jejich cílenou distribuci přímo do příslušných tkání srdce, mozku, očí, kloubů atd. Dle provedených klinických studií³ stačí užívat menší množství omega-3 mastných kyselin ve formě fosfolipidů, které organizmus umí efektivněji biologicky využívat oproti omega-3 mastným kyselinám rybího původu (triglyceridová struktura). Díky tomu jsou kapsle s olejem z krillu menší než většina kapslí s rybím olejem a zvyšují tak komfort při užívání. Další výhodou je rozpustnost fosfolipidů ve vodě, která tak pomáhá zmírňovat reflux a nepříjemné žaludeční pocity, které mohou vyvolávat jiné formy omega-3 z rybího oleje (kde jsou vázány ve formě ve vodě nerozpustných trygliceridů). Astaxanthin, který se přirozeně vyskytuje v krillovém oleji navíc svými anti-oxidačními vlastnostmi pomáhá udržet dlouhodobou čerstvost a stabilitu omega-3 mastných kyselin.

Krunýřovka krillová je druhem planktonu hojně se vyskytující v oceánech kolem Antarktidy. Živí se mořskými řasami, které produkují omega-3 mastné kyseliny. Ty se pak v jejich tělech akumulují a jsou následně extrahovány ve formě oleje. Řasy jsou také přirozeným zdrojem astaxanthinu, který propůjčuje oleji jeho typickou červenou barvu. Vzhledem k tomu, že Antarktický krill roste velmi rychle, stojí na samotném dně potravního řetězce a vyskytuje se pouze v nejčistších vodách Antarktidy, není ohrožen zvýšenou koncentrací nahromaděných kontaminantů, kterou jsou ohroženy mořské ryby (a tedy i potenciálně produkty z rybího oleje).

Účinky krillového oleje byly potvrzeny ve studiích:

 • 100% čistý NEOBOTANICS krilový olej ve fosfolipidové formě, vysoký obsah omega-3 mastných kyselin z fosfolipidů
 • Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA přispívají k normální srdeční funkci při denním příjmu 250 mg
 • Krill olej snižuje cholesterol již po 12 týdnech: celkový cholesterol o 13%, LDL o 32%, triglyceridy o 11%
 • Krill olej zmírňuje bolest kloubů již po 1 týdnu: bolest o 24%, ztuhnutí o 22%, flexibilita se zvýšila o 16%
 • Krill olej může snížit PMS již po 3 měsících: podrážděnost o 47%, retence vody o 37%, deprese až o 40% nižší

 

Užívejte 2 kapsle denně během jídla. Těhotným a kojícím ženám se doporučuje konzultovat celkové množství příjmu omega-3 se svým ošetřujícím lékařem.

Vhodné i pro dlouhodobé užívání